Tästä harrastus jalkapallon parissa tutustumisjakson kautta - Eikä maksa mitään!
Pallo-Kerho 37Julkaistu: 13.11.2022 14.46

Tästä harrastus jalkapallon parissa tutustumisjakson kautta - Eikä maksa mitään!

Tästä harrastus kuningaslajin parissa! Tule mukaan maksuttomalle tutustumisjaksolle 19.11.-21.12.2022 Iisalmen jalkapallohalliin PK-37:n huippujengeihin! ⚽️🏃

PK-37:ssä on tarjolla tiistaisin alle kouluikäisille liikuntaleikkikerho ja juniorijoukkueita F 6-5 (synt. 2017-2018) -junioreista aina B 17-16 (synt. 2006-2007) -junioreihin saakka. Ja kyllä, tämä ei maksa mitään!

Olet mukana, kun ilmoittaudut ja saavut jalkapallohallille oman ikäluokan harjoituksiin. Harjoitukset näet taulukosta alta. Joukkueen valmentajat rytmittävät joukkueen harjoittelua ikäluokan harjoitusvuorojen mukaan.

>>> Ilmoittautumiset (pelaajan nimi, syntymäaika, osoite ja huoltajan yhteystiedot) s-postilla marja.lipponen@pk-37.fi tai tekstiviestillä p. 044-37 37 370.

Tule sinäkin mukaan liikkumaan iloisessa seurassa!

(Klikkaamalla kuvaa saat sen suurempana)

JUNIORIJOUKKUEIDEN YHTEYSHENKILÖT / JOUKKUEENJOHTAJAT:

B 17-16 (v. 2006-2007 synt.) Kortelainen Saara 044 - 358 7666, saara.kortelainen@pk-37.fi

C 15 (v. 2008 synt.) Leppänen Jani 050 - 349 4808, jani.leppanen@iisalmi.fi & Maukonen Mikko 0400 - 645 948, mikko.maukonen@anaika.com

C 14 (v. 2009 synt.) Svärd Jonna 044 - 547 8764, jonna.svard@gmail.com

D 13 (v. 2010 synt.) Jauhiainen Marjo 040 - 558 4141, marjo.jauhiainen@meili.fi

D 12 (v. 2011 synt.) Tenhunen Sari 050 - 516 6651, sari.tenhunen@hotmail.fi

E 11 (v. 2012 synt.) Beddi Kalanti Asta 050 - 411 4209, asta.kalanti@hotmail.com

E 10 (v. 2013 synt.) Haanketo Maikki 0440 - 222 061, maikki.haanketo@gmail.com

F 9 (v. 2014 synt.) Säkkinen Niina 050 - 309 9497, niinasakkinen@hotmail.com

F 8 (v. 2015 synt.) Pesonen Antti 040 - 177 2882, pesant86@gmail.com

F 7 (v. 2016 synt.) Kauppinen Tiina 040 - 534 5023, tiinakauppinen123@gmail.com & Toppinen Piia 044 - 974 6309, piia.toppinen@gmail.com

F 6-5 (v. 2017-2018 synt.) Kauppinen Tiina 040 - 534 5023, tiinakauppinen123@gmail.com & Toppinen Piia 044 - 974 6309, piia.toppinen@gmail.com

Liikuntaleikkikerho Lempiälä Tiina 050 - 301 6991, lempiala@gmail.com